KONST / Litografier / Litografisk affisch 16936424
nr 1693 6424
Litografisk affisch
Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets mått: 99x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:05:05
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)